Od początku istnienia celem Wydawnictwa IUVI było publikowanie najlepszej literatury dla ludzi młodych duchem. Profil wydawnictwa obejmuje różne gatunki, począwszy od książek dla dzieci i młodzieży, przez fantasy i thrillery, po pozycje biograficzne i poradniki.

Naszym największym powodem do dumy jest „Pax” Sary Pennypacker, wielokrotnie nagradzany i porównywany do „Małego Księcia”. W ofercie możemy poszczycić się także między innymi:
– napisanymi z filmowym rozmachem seriami fantastycznymi, jak „Chowańce” dla najmłodszych czytelników czy seria „Alcatraz kontra Bibliotekarze” Brandona Sandersona dla nastolatków,
– książkami nowej gwiazdy Young adult Rebecki Stead,
– serią o Gregorze bestsellerowej pisarki Suzanne Collins,
– trzymającymi w napięciu do ostatnich stron młodzieżowymi hitami Victorii Scott oraz Toski Lee,
– lifestylowymi poradnikami topmodelki Mirandy Kerr czy wybitnej aktorki Cameron Diaz.

Książki Wydawnictwa IUVI są przeznaczone dla każdego, kto – niezależnie od wieku – czuje się wciąż młody. Misję wydawniczą IUVI doskonale określa łacińskie znaczenie jego nazwy, czyli „cieszę się”. Naszym priorytetem jest wydawanie wysokiej jakości książek, które czytelnikowi sprawią mnóstwo radości. Odpowiednio wyselekcjonowane tytuły zadowolą wszystkich, którzy poszukują w literaturze pozytywnych emocji i rozrywki.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Nagroda dla Paxa

KOPD

© Copyright - IUVI 2016